Natara уклала партнерство з BLH для розподілу ароматичних інгредієнтів у Франції та Італії

Партнерство Natara з BLH для розподілу ароматичних інгредієнтів

Компанія Natara оголосила про нове партнерство з компанією BLH, яка є частиною групи Azelis. Згідно з цією угодою, BLH буде розподіляти ботанічні екстракти та спеціалізовані ароматичні хімікати Natara для клієнтів у Франції та Італії.

«Сила Natara полягає в нашому різноманітному портфоліо високоякісних натуральних екстрактів та спеціалізованих ароматичних хімікатів», – зазначив Йорам Кноп, генеральний директор Natara. «Глибоке розуміння ринку та надійна репутація BLH роблять цю компанію ідеальним партнером для обслуговування клієнтів у сфері ароматів та смаків у Франції та Італії».

Згідно з прес-релізом компанії, Natara сподівається, що це партнерство допоможе спростити доступ до їхніх знакових продуктових ліній.

Ніколя Бекот, менеджер з бізнесу F&F у BLH, додав: «Natara поєднує наукову досконалість з реальним прагненням до натуральних рішень. Ми раді представити їхні видатні інгредієнти нашим клієнтам і підтримати майбутнє інновацій у сфері ароматів і смаків».